Uudised

EELK Toetusfond algatas kirikutes toimuva heategevusliku kontsertide sarja „Pärlid prügikastis“, mille eesmärk on koguda toetusi Eestimaa hävimisohus kirikuhoonete renoveerimiseks. Sarja avakontsert toimub 20. juulil kell 18.00 Tartumaal Rõngu kirikus, kus soolokavaga esineb Tõnis Mägi.

Eestis on kirikud olnud ikka keset küla – ühel pool teed kirik, teisel pool kõrts. Üks EELK Toetusfondi nõukogu liikmeist, Jüri Kraft, rääkis kuidas ta Eestis ringi sõites ja silmapiiril kas ristiga või kukega kirikutorni nähes kindlustundega mõtleb, et nüüd on inimesed lähedal, sest kus on kirik, seal elavad inimesed.

25.03.2018 tutvustatati Tartus Jaani kirikus heategevusfondi EELK Toetusfond. Selle loomise eesmärk on toetada Eesti Evangeelset Luterlikku Kirikut kristliku usu, maailmavaate ja kultuuri hoidmisel ning pärandi säilitamisel Eestis.

Anneta m-Taskuga

 

 m-Tasku abil annetuse tegemiseks paigalda enda nutiseadmesse m-tasku äpp GooglePlay'st või AppStore'ist. Kasutades allolevat QR-koodi, saate teha annetuse EELK Toetusfondile.

Üles